Yaşam

Biraz Gün Işığı Finali Neden Yayınlanmadı? Bu Gece Biraz Gün Işığı Yok mu, Neden Yok?

ATV ekranlarının sevilen drama dizilerinden biri olan Bir Küçük Gün Işığı izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor. Dönem başından beri ekranlarda olan dizi final yaparak hikayesini sonlandıracak. Bugün yayınlanması beklenen final bölümünün yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Peki neden One Little Daylight olmasın? A Little Daylight finali neden yayınlanmadı?

ATV’nin NG Medya imzalı dizisi Bir Küçük Gün Işığı ekran serüveninde sona erdi.

5 Eylül 2022 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelen Biraz Gün Işığı dizisinin 36. bölümü ile final yapacağı kesinleşmiştir.

Başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram dizisi sezon boyunca izleyenleri şaşkına çevirdi.

Hikayesini Özgür Evren Heptürk’ün yazdığı Küçük Bir Gün Işığı, dramın özüne kadar yaşatıldığı bir yapım olarak zihinlere kazınmıştır. Yönetmen koltuğunda Emre Kabausak’ın oturduğu dizinin düşen reytingler nedeniyle final yapacağı söylendi.

Reytingleri yükseltmek için hikayede farklılıklar yapılmaya çalışılmış ve oyuncu değişiklikleri yapılmıştır.

Esra Dermancıoğlu’nun canlandırdığı Ümran karakterine veda ettik. Ardından Yıldız Kültür ekranlarımıza Ayten olarak çıktı. Ancak yine de beklenen farkı yaratamadı.

Bu akşam final bölümüyle ekrana gelmesi beklenen Bir Küçük Gün Işığı’nın yayın akışında yer almadığı görüldü. Peki neden One Little Daylight olmasın?

Dizinin final bölümü yerine Fatih Sultan Mehmet: Yeni Çağ filmi ATV yayın akışında yerini aldı. İstanbul’un Fethi gününde dizinin yeni bölümü yerine Fatih Sultan Mehmet: Yeni Çağ sineması ilk kez ekranlarda olacak.

A Little Sunshine final bölümü, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

A Little Daylight dizisinin final bölümünün 5 Haziran Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu