Haber

Elçin Sangu, Hayko Cepkin ile Müzikal Jekyll & Hyde’dan Ayrıldığını Açıkladı!

İlk olarak Kiralık Aşk ile gönlümüzde taht kuran ve artık Çöp Adam dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Elçin Sangu, Ekim 2022’den bu yana Jekyll & Hide müzikalinde Hayko Cepkin ile başrolü paylaşıyor. müzikali bırakıyordu. ayrıntılar ?

Güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu, Barış Arduç ile birlikte rol aldığı Kiralık Aşk dizisinden bu yana gönlümüzde ayrı bir yere sahiptir.

Şimdilerde Star TV’de yayınlanan Çöp Adam dizisinde başrolde Elçin Sangu izliyoruz ama Elçin Sangu aylarca bir müzikalde de başrol oynuyor.

İzlemişsinizdir Elçin Sangu, Ekim 2022’den beri Jekyll & Hide müzikalinde Hayko Cepkin ile inanılmaz bir performans sergiliyor.

Ne yazık ki Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından müzikalden ayrıldığını duyurmuştu.

Elçin Sangu, “Bir süredir içinde bulunduğum ve çok mutlu olduğum Jekyll & Hyde müzikali zamanlamalarımız uyuşmadığı için benimle yolculuğum geldi” diyerek müzikalden ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı. bir son” ?

Ardından rol arkadaşı Hayko Cepkin’e, müzikalin yapımcısı Feri Güler’e ve tüm ekibe teşekkür ettiği bir mesaj daha paylaştı?

Hayko Cepkin’in Elçin Sangu’ya yanıtı elbette geç kalmadı ❤️ Hayko Cepkin, Elçin Sangu’ya “Bu yoğun set temposunda tüm özverinizle gösterdiğiniz emeğe gönülden teşekkür ediyorum” dediği bu paylaşımı paylaştı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu