Haber

Karaman ANALİG Güreş Takımı Türkiye Finalinde

Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) güreş takımı sporcuları Turaç Güleç, Mustafa Yenievli ve Gökhan Biçer, Yozgat’ta yapılacak ANALİG Güreş Türkiye finalinde Karaman’ı temsil edecek.

gençlik ve Spor Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sportif Faaliyetler Daire Başkanlığı 2023 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Burdur’da düzenlenen Karaman ANALİG, 2023 Osman Bayrakdar ANALİG Dönemi Küçük-Çocuk Güreş müsabakalarına güreş antrenörleri eşliğinde hazırlandı. Erdoğan Taktak, Mehmet Ali Daylak, Sabri Şahin ve Kağan Aslantürk. Erkek güreş takımı müsabakaları 1 altı, 2 bronz madalya ile tamamladı. 3 gün süren müsabakalar sonunda Karamanlı Turaç Güleç 30 kiloda altın, Mustafa Yenievli 34 kiloda, Gökhan Biçer 52 kiloda bronz madalyanın sahibi oldu. 22-24 Ağustos 2023 tarihlerinde Yozgat’ta yapılacak ANALİG Güreş Türkiye finallerinde Karaman’ı kategorilerinde dereceye giren Turaç Güleç, Mustafa Yenievli ve Gökhan Biçer temsil edecek.

Karaman ANALİG güreş takımını tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Yozgat’ta yapılacak Türkiye finallerinde antrenör ve sporculara başarılar diledi. – KARAMAN

haber-catalzeytin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu