Haber

Korkunç Kaza! Çakmak Gazı Sonuydu: ‘Cehennemde Yaşadık’

Erzurum’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Patlama, iki arkadaşın araçta bulunan çakmağı benzinle doldurmaya çalıştığı sırada meydana geldi. Patlama nedeniyle yaralanan ve hastanede tedavisine devam edilen AB, ‘Cehennemi yaşadık diyebilirim’ dedi.

Erzurum’da çakmak gazı nedeniyle feci kaza meydana geldi.

Erzurum’un Palandöken ilçesine bağlı Yenişehir ilçesinde 27 Temmuz akşamı park halindeki otomobilde sigara içen BP ve AB, torpido gözündeki gaz tüpünü alıp çakmaklarına doldurmak istedi.

Ancak bir patlama oldu. Ellerinden, kollarından ve yüzlerinden yaralanan iki arkadaş kendi imkanlarıyla özel bir hastanenin acil servisine gitti. BP ve EU, burada yapılan müdahalenin ardından Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’ne sevk edildi. Vücutlarında 2. ve 3. derece yanık olduğu öğrenilen yaralıların tedavisi sürüyor.

Patlamada cehennemi yaşadıklarını söyleyen AB, “Arabada oturuyorduk. Çakmağın gazı bitmişti. Torpidodaki gaz tüpüyle çakmağı doldururken bir sigara yaktık. patlama oldu. Bir anda ortalık maviye döndü. Kapıları açıp kendimizi dışarı attık. Zarar gördü” dedi.

tercan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu