Haber

MHP Ankara İl Başkanı: Turgut Altınok’la birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi proje üreten belediyeye dönüşecek

MHP Ankara İl Lideri Alparslan Doğan, “Turgut Altınok’la birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi algı değil, proje üreten bir belediyeye dönüşecek.” söz konusu.

Partisinin il merkezinde düzenlediği basın toplantısında Doğan, Ankara’nın son beş yıldır Mansur Yavaş’ın Büyükşehir Belediyesi yönetimindeki beceriksizlik ve beceriksizlik nedeniyle bir fetret dönemi yaşadığını savundu.

Yavaş’ın daha önce de Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı olduğunu hatırlatan Doğan, şöyle konuştu:

“Cumhurbaşkan Yardımcısı olma hayali kuran Yavaş, PKK’nın desteklediği masada bulunmaktan hiç rahatsız olmadı ve Kandil’den destek almaktan çekinmedi. Asıl misyonunun Ankara’ya ve Ankara halkına hizmet olduğunu unutarak Ankara’ya gitti. Şehir şehir oy istedi. Teröristlerle aynı karede olmaktan hiç utanmadı. Ankara’da sel “Fırtına vardı ama Yavaş yoktu. Ankara halkının belediyeye ihtiyacı vardı, belediye diye bir şey yoktu.”

Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Turgut Altınok’un tecrübesine ve yönetim becerisine güvendiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Ankara’yı dünya başkentleri arasında bir marka haline getireceğinden, bu şehri yaşanabilir hale getireceğinden, Ankaralılara hak ettiği hizmetleri vereceğinden, verdiği sözleri yerine getireceğinden ve Ankara’yı daha huzurlu bir şehir haline getireceğinden hiç şüphemiz yok. Turgut Altınok ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi de yapacak” Algı değil proje üreten bir belediyeye dönüştük.” Kâra değil hizmete odaklanacak ve en önemlisi tek derdi Ankara olan bir Büyükşehir Belediye Başkanı olacak.

Doğan, Altınok’un Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “emanet”i olduğunu kaydederek, bir an bile durmadan yorulmadan çalışacaklarını vurguladı.

haber-divrigi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu