Haber

Muş Belediyesi’nden Üstyapı Seferberliği: 60 bin ton asfalt dökülecek

Üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyleyen Başkan Feyat Asya, “Toplamda 60 bin ton asfalt sereceğiz ve şehrimizin tüm caddelerini yenileyeceğiz” dedi.

Muş BelediyesiŞehrin sokak ve ara sokaklarında başlattığı üstyapı çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.

Eski acil yol üzerindeki sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Feyat Asya, çalışmalarla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Toplamda 60 bin ton asfalt serileceğini ifade eden Lider Asya, “Geçen yıl yaptığımız iki ana caddemizin asfaltını hızla döşüyoruz. 30 bin ton asfalt ise müteahhit firma tarafından serilecek. 30 bin ton asfalt sereceğiz.Toplamda 60 bin ton asfalt sereceğiz”Şehrimizin bütün caddelerini yenilemiş olacağız. Birkaç dekoratif aydınlatma lambasını da bitirdikten sonra güzel bir çalışmaya imza atmış olacağız.”

Altyapı çalışmaları bittiğinde hep eleştiriye maruz kaldıklarını hatırlatan Lider Asya, her zorluğun bir çare olacağına inanarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini kaydetti.

Asya, “O sıkıntılı günlerde bile eleştiriye müsamaha gösterdik. Zaman zaman hakarete uğradık. Ancak biliyorduk ki zamanı geldiğinde vatandaşlarımız bizim kadim şehrimiz için, geleceğimiz için gerçek bir iş yaptığımızı anlayacaklardı.” yıl oy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu