Teknoloji

PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Açıklandı

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuru ile PS Plus Essential Nisan 2023 oyunları açıklığa kavuşturuldu Üzülmeyen bir liste ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Detaylar burada.

4 Nisan 2023 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak oyunlar Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron olarak açıklandı. PlayStation 4 için olanlar, geriye dönük uyumluluk esası sayesinde PlayStation 5’te de oynanabilecek. Sonuç olarak yeni nesil konsol kullanıcıları toplamda üç oyuna erişim sağlayabilecekler.

PS Plus Essential Nisan 2023 Oyun Ayrıntıları

  • Yapıcınızla Tanışın (PS5 ve PS4)
  • Sackboy: Büyük Bir Macera (PS5 ve PS4)
  • Demir Kuyrukları (PS5 ve PS4)

Yapıcınızla Tanışın (PS5 ve PS4)

Meet Your Maker, her bölümün oyuncular tarafından tasarlandığı, kıyamet sonrası birinci şahıs bir yapım ve yağma oyunudur. Oyunda diğer oyuncular için tuzaklar ve muhafızlarla dolu karakollar oluşturabileceksiniz veya diğer oyuncuların oluşturduğu bölümlere uğrayarak yavaş tempolu çatışmalara girebileceksiniz. Oyun tarzınıza uygun hazır setler, destekler ve tek kullanımlık eşyalar satın alabilirsiniz.

Sackboy: Büyük Bir Macera (PS5 ve PS4)

Kötü usta Vex, Sackboy karakterinin arkadaşlarını kaçırır ve onları dünyayı bir kabusa çevirmek için Artifact Upside Down’ı yapmaya zorlar. Sackboy olarak farklı diyarlara yolculuk edeceğimiz bir maceraya atılarak hem dostlarımızı hem de Sanatdünyasını kurtarmaya çalışıyoruz.

Demir Kuyrukları (PS5 ve PS4)

Tails of Iron, dayanılmaz vahşi kavgalara sahip efsanevi bir RPG’dir. Hanedanın varisi Regi olarak tahtı geri almak için destansı bir maceraya atılın. Büyüleyici ama tehlikeli bir dünyayı keşfedin. Cesur yoldaşlarınızdan bir ekip oluşturun. Acımasız Kurbağalar klanını kökünden kazıyın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu