Haber

Survivor’u izlemek yetmez diyenler için: Acun Ilıcalı Survivor turizmini başlattı! İşte fiyatı…

Türkiye’nin önde gelen televizyon yapımcılarından Acun Ilıcalı, program formatları ve ülkedeki başarılarıyla medya sektöründe önemli bir yer edinmeyi başardı.

İzleyicilerin ilgisini ve sevgisini çeken yapımlar arasında en uzun soluklu yapımlardan biri olan ve prime time’da ilk üçte yer alan Survivor öne çıkıyor.

Survivor, yarışmacılar arasındaki rekabetin yanı sıra adadaki yaşamın da merak edildiği, seyirciyi ekrana kilitleyen bir yapım haline geldi.

Ancak bu heyecanı sadece televizyon ekranlarından izlemek yeterli değil.

Acun Ilıcalı, izleyicilerin merakını gidermek ve gerçek bir deneyim sunmak amacıyla Survivor turizmine başladı.

Nisan ayında gerçekleşecek Birleşme Partisi için Dominik şovunu düzenleyecek. İşte fiyatı…

Sadece yeniden birleşme partisi değil

Survivor hayranları için özel olarak tasarlanan yarış, katılımcılara Karayipler’de muhteşem bir katamaran turu ve eşsiz bir Saona Adası deneyimi yaşatacak. Katılımcılar Dominika’ya özgü lezzetlerle tanışma fırsatı yakalayacak ve özel kahve, kakao ve tütün tadımları ile adanın kültürüne yakından tanıklık edecekler.

Tur kapsamında Survivor maçı çekimlerine tanıklık etme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Katılımcılar, kurayla belirlenen rakipleriyle oyun alanında yarışarak gerçek bir Survivor deneyimi yaşayacak.

Kotanın sonu olabilir

08 – 14 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek programdaki kontenjan sayısı henüz belirlenmedi. Firma yetkilileri, PD’ye verdikleri bilgilerle, geçen yılki 60-70 kişilik kontenjanın bu yıl 100 kişiye çıkabileceğini belirtti.

Tek fiyat:

Konaklama, uçak bileti ve yemek fiyatlarını içeren bu özel paket, tek kişi 2 bin 999 dolar yani güncel kurla 90 bin 413 Türk Lirası fiyatla sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu